Gen Ser Jeneratör

Jeneratör Soğutma Sistemleri
Kullanılan soğutma sıvısının kalitesinin soğutma sisteminin verim ve ömrüne büyük etkisi vardır.
Aşağıdaki bilgiler soğutma sistemini iyi durumda tutmak, korozyon ve dona karşı korumak için faydalıdır. Bu bilgilere tam olarak uyulmazsa üretici firma donma ve korozyon hasarlarından sorumlu tutulamaz.
* Mümkün olduğu kadar temiz ve yumuşak (kireçsiz) su kullanılmalıdır.
* Kullanılacak antifriz, korozyon inhibitörlü etilen glikol olmalıdır. Eğer antifriz korozyon inhibitörü içermezse, sodyum nitrit veya sodyum benzonant tipte korozyon inhibitörü kullanılmalıdır. * Antifriz karışımının bütün ortam sıcaklıklarında soğutma verimi iyi olmalıdır ve korozyon koruması sağlamalıdır.
* Antifrizli soğutucunun kalitesi yılda en az bir defa (soğuk mevsimin başlangıcında) kontrol edilmelidir.
* Antifriz karışımı ortamdaki minumum sıcaklık derecesine uygun olarak suyla, antifrizin belli oranlarda karışımıyla elde edilmelidir. % 50 den fazla antifriz konsantrasyonları kullanılmamalıdır. Çünkü böyle bir konsantrasyon soğutma performansını kötüleştirir.
Donmaya karşı koruma gerekmediği zaman da uygun bir antifriz karışımı kullanmak bir avantajdır. Çünkü antifriz korozyona karşı korumak ve aynı zamanda soğutucunun kaynama noktasını yükselterek soğutucunun buharlaşarak eksilmesini önlemek için de gereklidir.
Eğer antifriz kullanılmazsa kireçlenmeyi önlemek için suya yukarıda belirtildiği gibi korozyon inhibitörü karıştırılmalıdır.
* Su ve korozyon inhibitörü karışımları her altı ayda bir yenilenmelidir.

Hizmetlerimiz:
Gen Ser Jeneratör arıza servisi
Jeneratör kiralama,her çeşit ve güçte kiralık jeneratörler
Jeneratör servis ve periyodik bakım
Jeneratör güç ve yer tesbiti
Jeneratör ruhsat işlemleri
Jeneratör uzaktan izleme sistemleri,
Jeneratör senkron sistemleri
Jeneratör kumanda ve transfer pano imalatı
Jeneratör özel proje sistemleri
Jeneratör danışmanlık işlemleri.
Jeneratör demontaj,montaj ve nakliye hizmetleri
Jeneratör ses izolasyonları ve havalandırma sistemleri
Mobil jeneratör hizmetleri
Jeneratör egzoz ve Susturucu Sistemleri
Jeneratör yakıt sistemleri
Jeneratör soğutma sistemleri
Jeneratör yedek parça,jeneratör servis, jeneratör kiralama,jeneratör satış,jeneratör alış,jeneratör imalatı,jeneratör revizyonu,jeneratör bakımı,mobil jeneratör kiralama.

Img

Gen Ser Jeneratör Hizmet Kalitesi

Teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayarak üretime yansıtmak, ürün yelpazesini günden güne genişletmek. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek müşterilerimize hatasız, zamanında ve sürekli hizmet vermek. Gen Ser Jeneratör'ün özü olan çalışanlarımızın motivasyonunu ve kalite yönetim sistemine katkılarını artırarak bilgi, beceri ve tecrübelerini firmamız yararına sağlamak. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerin başarılması için etkin bir iç ortam oluşturmak.