Gen Ser Jeneratör

Jeneratör Kiralama Hizmeti
Gen Ser Jeneratör Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi kiralık jeneratör ihtiyaçlarını İstanbul merkez ofislerinden karşılamaktadır.
Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarınızı karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen Gen Ser Kiralama, 1 kVA – 2500 kVA arasında jeneratör filosuyla hizmet vermektedir.
Gen Ser Jeneratör Kiralık Mobil Jeneratörler; Türkiye'de ilk defa acil enerji gereken durumlar için dizayn edilmiş olup, 400 kVA'ya kadar tek mobil jeneratör ile, 1200 kVA'ya kadar kullanıcı sahasına ulaşmalarına takiben senkron vaziyette enerji verebilmektedirler.
Mobil Jeneratörler mükemmel ses yalıtım sistemleri sayesinde "Süper Sessiz" çalışma özelliği ve konusunda uzman personeli ile kullanıcıların hizmetine sunulmuş, kısa sürede organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir.
Gen Ser Jeneratör,gecici ve ekonomik jeneratör gereksinimleri olan firmalara, ihtiyaçlarını en uygun güç ve maliyetle karşılamak üzere, geniş kiralama alternatifleri sunmaktadır.Kiraya verilen jeneratör gruplarının her biri, bakımları yapılmış, yakıt sarfiyatı düşük, sorunsuz çalışan dizel veya benzinli gruplardır.
Belli noktalarda servis ağına sahip olan firmamız, 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.
İstenildiği durumlarda yüksek güçteki jeneratörler de şebeke ile senkron yapılabilmektedir.
Bu sayede kesintinin belirli olduğu sürelerde kesinti başlamadan önce jeneratör çalıştırılıp, şebekeye senkron hale getirilerek kesintiden etkilenilmez.Özel istek durumunda jeneratörle birlikte operatör desteği de verilmektedir.
Müşterilerimizin kullanımı için jeneratör gruplarının çalışmasıyla ilgili gerekli eğitimler verilmekte olup, müşteri kaynaklı oluşabilecek hatalar en aza indirgenmektedir.
Neden Kiralama ?
Sermaye çıkışı olmaz, özellikle kısa süreli ihtiyaçlarda makine yatırım maliyeti oluşturmaz.
Kira bedelinin tamamı her kesilen fatura ile aylık gidere atılır, amortisman hesabı yapılmaz.Jeneratör kiralama sözleşmesi bilânçonuzda borç olarak gözükmez.
Jeneratörünüz arızalandığında tamirin 24 saati geçmesinin belirlendiği durumlarda yerine başka bir jeneratör konularak elektrik kesintisi durumunda oluşacak maddi manevi kayıplar önlenir.
Gen Ser Jeneratör olarak; benzinli - dizel jeneratör gruplarımızla yurt içinde hizmet verdiğimiz sektör ve etkinlikler ;Sosyal Aktiviteler (Fuar, sergi,konser,spor karşılaşmaları, eğlence vb)Endüstri (Fabrika,depo,atölye vb)İnşaat (Şantiye)Kamu ve özel kuruluşlar Web sayfamızda bayisi olduğumuz markalara ait ürünlerle ilgili her türlü bilgi ve özellikleri görebilir, bilgi talep formu ile detaylı bilgi taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Hizmetlerimiz:
Gen Ser Jeneratör arıza servisi
Jeneratör kiralama,her çeşit ve güçte kiralık jeneratörler
Jeneratör servis ve periyodik bakım
Jeneratör güç ve yer tesbiti
Jeneratör ruhsat işlemleri
Jeneratör uzaktan izleme sistemleri,
Jeneratör senkron sistemleri
Jeneratör kumanda ve transfer pano imalatı
Jeneratör özel proje sistemleri
Jeneratör danışmanlık işlemleri.
Jeneratör demontaj,montaj ve nakliye hizmetleri
Jeneratör ses izolasyonları ve havalandırma sistemleri
Mobil jeneratör hizmetleri
Jeneratör egzoz ve Susturucu Sistemleri
Jeneratör yakıt sistemleri
Jeneratör soğutma sistemleri
Jeneratör yedek parça,jeneratör servis, jeneratör kiralama,jeneratör satış,jeneratör alış,jeneratör imalatı,jeneratör revizyonu,jeneratör bakımı,mobil jeneratör kiralama.

Img

Gen Ser Jeneratör Hizmet Kalitesi

Teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayarak üretime yansıtmak, ürün yelpazesini günden güne genişletmek. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek müşterilerimize hatasız, zamanında ve sürekli hizmet vermek. Gen Ser Jeneratör'ün özü olan çalışanlarımızın motivasyonunu ve kalite yönetim sistemine katkılarını artırarak bilgi, beceri ve tecrübelerini firmamız yararına sağlamak. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerin başarılması için etkin bir iç ortam oluşturmak.