Gen Ser Jeneratör

2.El Jeneratör Alım-Satım Hizmetleri

Güvenilir ve profesyonel 2. El hizmeti vermek için kurulan Gen Ser Jeneratör 2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde hizmet vermektedir. İkinci el jeneratör grupları, konusunda uzman mühendisler tarafından, jeneratörün bulunduğu yerde incelenerek, en iyi şartlarda ve optimum fiyatlarla değerlendirilmektedir.

Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları Gen Ser Jeneratör 2. El Departmanımız tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda, eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.

2. El jeneratör alırken dikkat edilecek hususlar:
Özellikle teknik konularda yeterli bilgisi olmayan satıcılar müşterileri yanlış yönlendiribilmekte ve bazı art niyetli olan satıcılarda müşterilere hatalı veya yanlış ürün satmaktadırlar. Bu durumda jeneratör müşterisi oldukça büyük kayıplara uğramaktadırlar. Eğer 2.el jeneratör alınacaksa özellikle yeri yurdu belli olmayan aracı statüsündeki kişilerden uzak durmalarını ve teknik bilgisi iyi olan, referanslarıyla güven veren firmalardan jeneratör almalarını tavsiye ederiz. Türkiye’de 2.el ürünlerle ilgili bir düzenleme olmadığından bir çok kişi veya kuruluş mağdur olmaktadır. Gen Ser Jeneratör bu konuda müşterilerimize satış öncesi, satış anı ve satış sonrasında gereken hizmeti maksimum kalite ve süratte yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Hatta müşterilerimize sahibinden buldukları jeneratörlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.

2. El jeneratör alımı:
Satmak ya da değiştirmek istediğiniz jeneratörleriniz için en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını sizlere sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el jeneratörünüz bulunduğu yerde incelenerek en iyi şartlarda değerlendirilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun orjinal olan (toplama jeneratörler hariç) jeneratörleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

2. El jeneratör alım-satımında neden Gen Ser Jeneratör ?
Sektörünün lider firması Gen Ser Jeneratör tecrübesi ve güvencesi 2. el jeneratör satışından önce kalite kontrol testleri Konusunda uzman teknik ekip hizmeti Onaylanan ürünlerin değerinde satışa sunulması Satış sonrası tam destek Garantili 2. El jeneratörler Yedek parça desteği

Hizmetlerimiz:
Gen Ser Jeneratör arıza servisi
Jeneratör kiralama,her çeşit ve güçte kiralık jeneratörler
Jeneratör servis ve periyodik bakım
Jeneratör güç ve yer tesbiti
Jeneratör ruhsat işlemleri
Jeneratör uzaktan izleme sistemleri,
Jeneratör senkron sistemleri
Jeneratör kumanda ve transfer pano imalatı
Jeneratör özel proje sistemleri
Jeneratör danışmanlık işlemleri.
Jeneratör demontaj,montaj ve nakliye hizmetleri
Jeneratör ses izolasyonları ve havalandırma sistemleri
Mobil jeneratör hizmetleri
Jeneratör egzoz ve Susturucu Sistemleri
Jeneratör yakıt sistemleri
Jeneratör soğutma sistemleri
Jeneratör yedek parça,jeneratör servis, jeneratör kiralama,jeneratör satış,jeneratör alış,jeneratör imalatı,jeneratör revizyonu,jeneratör bakımı,mobil jeneratör kiralama.

Img

Gen Ser Jeneratör Hizmet Kalitesi

Teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayarak üretime yansıtmak, ürün yelpazesini günden güne genişletmek. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek müşterilerimize hatasız, zamanında ve sürekli hizmet vermek. Gen Ser Jeneratör'ün özü olan çalışanlarımızın motivasyonunu ve kalite yönetim sistemine katkılarını artırarak bilgi, beceri ve tecrübelerini firmamız yararına sağlamak. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerin başarılması için etkin bir iç ortam oluşturmak.