Gen Ser Jeneratör

Jeneratör Nakliye Hizmetleri
Jeneratör taşıma jeneratör şasesinde bulunan kaldırma deliklerinden ağır yük kaldırma sapan kayışlarla bağlanır vinç marifetiyle uygun evsaf ve uzunlukta çelik halat veya zincir sapan ile jeneratöre zarar vermemek için “Sapan Ayırma Demiri” ile bağlayarak jeneratör askıya alınır.
Dikkat edilmesi gereken husus jeneratör grubunu asla motor ve alternatörlere ait kaldırma halkalarından askıya alarak kaldırmayınız.
Taşıma esnasında asitli suların dökülüp zarar vermemesi için akünün gruptan alınarak ayrı taşıması gerekmektedir.
Vincin giremeyeceği alanlara jeneratörün taşınası insan gücü ve seyyar caraskal ahşap kızak marifetiyle kaydırılarak Jeneratör taşınır.
Jeneratör taşıma mahalline yerleştirilmesi ve montajı Jeneratör çalışacağı mahalli havalandırması uygun olacak şekilde yerleştirilmelidir, Odaya, serin hava jeneratörün arka tarafından sağlanacak ve radyatörün ön tarafından çıkacak şekilde yerleşim yapılmalıdır.
Jeneratörün arka tarafından hava sağlanması amacıyla, yapılacak pencere veya panjurlu kapının boyutları radyatör boyutlarından en az % 50 daha büyük olmalıdır, Bu yolla yeterli soğutma hava girişi sağlanamazsa jeneratör odasına harici hava girişi gerekir.
Jeneratör motor soğutma radyatörden dışarı doğru üflenen sıcak havayı dış ortama mutlaka tahliye etmek gerekir, Aksi takdirde jeneratör odasının içine üflenen sıcak hava motorda hararete sebebiyet verir, Ortam sıcaklığının 30’C geçmesi jeneratörün gücünün düşmesine ve elektronik malzemelerin arızalanmasına neden olur.
Sıcak havanın dış ortama tahliyesi için radyatörün tam karşısına boyutları radyatörden en az % 20 daha büyük olan bir panjurlu pencere yapılmalıdır, Ayrıca radyatör ile pencere arasındaki uzaklığın en fazla 30 - 40 cm olmalıdır, Bu mesafe daha fazla ise araya branda veya metalden davlumbaz yapılması gerekir, Davlumbazda keskin köşe yapılmasından kaçınılmalı, uygun hava akışını sağlamak için ovallik verilmelidir.
Aynı şekilde egzoz susturucusundan üflenen gazlarda dış ortama tahliye edilmeli bu gazlar açılacak bir delikten egzoz borusu ile dış ortama atılmalıdır. Jeneratör grubunun her iki yan ve alternatör tarafı ile odanın iç duvarları arasındaki mesafenin yaklaşık bir metre olması gerekmektedir, Bu boşluk, jeneratörün havalandırma, bakım, onarım ve genel temizliğinin yapılabilmesi için gereklidir.
Jeneratör odasının ve jeneratör grubunun oturacağı zemin düzgün ve sağlam olmalı ve istenirse temizlik açısından karo, çini ve mozaik gibi malzemelerle kaplanmalı. Jeneratör grubun oturacağı zeminin, kum ve cam yünü ile özel olarak yapılması, ses ve titreşimi büyük bir oranda Jeneratörün çalışma halinde oluşacak gürültüyü kesecektir, Ayrıca mevcut zemin jeneratör ağırlığının 1,5 katını taşıyacak kuvvette olmalıdır.
İstanbul Avrupa yakası jeneratör taşıma: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy, Florya, Yeşilköy, Başakşehir, ikitelli, Bahçeşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Alkent, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Mecidiyeköy, Eminönü, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Bebek, Zekeriyaköy, Göktürk, Bahçeköy, jeneratör nakliyat.
İstanbul Anadolu yakası jeneratör taşımacılığı: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Acarkent, Beykozkonakları, Kanlıca, Kavacık, Çengelköy, Kuzguncuk, Beylerbeyi, Küplüce, Kısıklı, Bulgurlu, Kartal, Kadıköy, Moda, kızıltoprak, Fenerbahçe, Göztepe, Erenköy, Caddebostan, Suadiye, Bostancı, Maltepe, Küçükyalı, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli, polonezköy Kurtköy, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, jeneratör nakliye.

Hizmetlerimiz:
Gen Ser Jeneratör arıza servisi
Jeneratör kiralama,her çeşit ve güçte kiralık jeneratörler
Jeneratör servis ve periyodik bakım
Jeneratör güç ve yer tesbiti
Jeneratör ruhsat işlemleri
Jeneratör uzaktan izleme sistemleri,
Jeneratör senkron sistemleri
Jeneratör kumanda ve transfer pano imalatı
Jeneratör özel proje sistemleri
Jeneratör danışmanlık işlemleri.
Jeneratör demontaj,montaj ve nakliye hizmetleri
Jeneratör ses izolasyonları ve havalandırma sistemleri
Mobil jeneratör hizmetleri
Jeneratör egzoz ve Susturucu Sistemleri
Jeneratör yakıt sistemleri
Jeneratör soğutma sistemleri
Jeneratör yedek parça,jeneratör servis, jeneratör kiralama,jeneratör satış,jeneratör alış,jeneratör imalatı,jeneratör revizyonu,jeneratör bakımı,mobil jeneratör kiralama.

Img

Gen Ser Jeneratör Hizmet Kalitesi

Teknolojik gelişmeleri izleyip uygulayarak üretime yansıtmak, ürün yelpazesini günden güne genişletmek. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek müşterilerimize hatasız, zamanında ve sürekli hizmet vermek. Gen Ser Jeneratör'ün özü olan çalışanlarımızın motivasyonunu ve kalite yönetim sistemine katkılarını artırarak bilgi, beceri ve tecrübelerini firmamız yararına sağlamak. Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerin başarılması için etkin bir iç ortam oluşturmak.